Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Felgi samochodowe stalowe, nowe i używane - ogłoszenia znajdzto.pl (0)

Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających Twoje kryteria. Możesz jednak:

Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu STALOWE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu STALOWE z miast:

Felgi staloweProducenci oferują obecnie ogromny wybór wzorów i modeli felg stalowych. Felgi stalowe mają za zadanie wentylować elementy układu hamulcowego.

Największym producentem felg stalowych jest obecnie Magnetto Wheels, w tym modele MW, które montowane są w autach osobowych, oraz Gianetti, które cieszą się największą popularnością wśród kierowców aut dostawczych. W motocyklach natomiast najczęściej montowane są felgi stalowe Sanremo. Spośród popularnych modeli felg stalowych warto wymienić także KFZ Stahlrad, które należą do firmy Alcar, OZ Racing, AEZ, DOTZ, Dezent, Rial, Ronal, BBS, Enkel, ATS, Mefro czy amerykańskie felgi Hayes Lemmerz. Przy wyborze felg stalowych należy kierować się nieco innymi zasadami, niż przy wyborze felg aluminiowych. W przypadku felg stalowych trzeba wziąć pod uwagę konkretne parametry techniczne, co w przypadku alufelg nie jest aż tak rygorystycznie przestrzegane. Parametry, które należy uwzględnić to rozmiar obręczy, model i marka auta, rocznik pojazdu oraz typ i wersja silnika. Kolejnym parametrem jest liczba i rozstaw śrub, które są określane przez średnicę okręgu, w którym znajduje się środek otworów montażowych. Przy wyborze felg stalowych należy brać także jej osadzenie, czyli ET, oraz otwór centralny podawany w milimetrach. Coraz więcej kierowców decyduje się na posiadanie dwóch kompletów felg - stalowych i aluminiowych, które są wymieniane w aucie sezonowo. Felgi stalowe polecane są do jazdy zimą, gdyż felgi aluminiowe mogą szybciej ulec korozji i zniszczeniu pod wpływem środków chemicznych rozsypywanych zimą na drogi. Felgi stalowe, jak i aluminiowe, warto poddawać regularnej konserwacji. Można w tym celu stosować preparaty na bazie kwasu, a następnie zastosować środek natłuszczający lub oliwkę. Taki zabieg przedłuży żywotność felg stalowych i ochroni przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Kupując felgi stalowe przez internet, warto skorzystać ze specjalnego konfiguratora, który na podstawie podanych parametrów pozwoli dobrać odpowiedni model felg. Jeśli jednak pojawiają się jakieś wątpliwości, warto zasięgnąć porady u fachowca w sklepie stacjonarnym lub przez infolinię w sklepie internetowym.

Proszę czekać - ładowanie treści...