Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 16 stycznia 2021

AUTO PAKIET 2013 PL! Największa baza danych naprawczych oraz schematów!

Gadżety motoryzacyjne

Opis:

AUTO PAKIET 2013 PL, jest największą bazą danych naprawczych dla Twojego warsztatu!

Niezbędna wiedza z zakresu napraw mechanicznych oraz elektrycznych dla Ciebie i Twoich pracowników!

TEL: 735-661-499

AUTO PAKIET 2013 PL, stworzyliśmy po to aby usatysfakcjonować najbardziej wymagające serwisy naprawcze oraz warsztaty.

Na AUTO PAKIET 2013 PL, składają się trzy najbardziej cenione oraz najpopularniejsze programy na rynku takie jak:

***AUTODATA 2013 PL, jedyna pełna polska wersja, ze schematami elektrycznymi - bestseller!
***BOSCH ESI TRONIC 2013 PL, pełna polska wersja z pompami dieslowskimi - encyklopedia wiedzy napraw!
***TOLERANCE DATA 2010 PL, pełna polska wersja, bogatego programu związanego z elektryką!

Poniżej prezentujemy Państwu, opisy tych trzech niezastopiąnych produktów:

***AUTODATA 3.41 PL (ze schematami), jest niewątpliwie najbardziej nowoczesnym i najbardziej pożądanym narzędziem w każdym warsztacie samochodowym. Wszystkie niezbędne dane dotyczące mechaniki, diagnostyki, klimatyzacji, elektryki oraz elektroniki zostały zawarte na jednym krążku DVD. Znajdują się tam dane do ponad 18.000 model samochodów. Program na płycie DVD z informacjami technicznymi i danymi regulacyjnymi do około 18000 modeli samochodów 80 producentów z całego świata. Nie jest to wersja abonamentowa, działa bez ograniczeń czasowych na jednym stanowisku komputerowym. Program jest skonfigurowany w sposób bardzo intuicyjny. Umożliwia w szybki i prosty sposób znalezienie interesujących danych lub rysunków i podejrzenie ich na komputerze oraz łatwe wydrukowanie ich na drukarce. Program Autodata zawiera dane do samochodów osobowych , dostawczych i niektórych ciężarowych, modele z lat 1959/2013. Spis treści programu Autodata 3.41 PL * Geometria kół samochodowych wraz z ilustracjami punktów regulacyjnych, # Dane diagnostyczne dla pojazdów z silnikami benzynowymi, # Dane diagnostyczne dla pojazdów z silnikami diesla, uzupełnione o: * kasowanie inspekcji olejowych i serwisowych, * kodowanie kluczyków elektronicznych, * lokalizacja filtrów przeciwpyłkowych, * momenty dokręcania, * paski wieloklinowe, * pojemności napełniania w układzie klimatyzacji. # Paski rozrządu, # Łańcuchy rozrządu, # Serwisowe przeglądy techniczne, # Czasy napraw z możliwością sporządzania kosztorysów, # Kody usterek, # Sterowanie silnikiem * diagnoza modułów * wartości kontrolne # Tabele wyszukiwania usterek # Schematy instalacji elektrycznych # Schematy instalacji elektronicznej # Układy klimatyzacji.

***BOSCH ESI TRONIC 2013 PL (z pompami dieslowskimi), dziesięć lat prac badawczo - rozwojowych, potężną dawkę know-how oraz bogate doświadczenie w zakresie fabrycznego wyposażania pojazdów zainwestowali specjaliści firmy Bosch w stworzenie kompleksowego oprogramowania ESI[tronic] dla warsztatów. Pierwsza płyta ukazała się w roku 1991, obecnie ten modułowo zbudowany pakiet oprogramowania obejmuje 27 różnych rodzajów płyt z instrukcjami dotyczącymi diagnostyki i wyszukiwania błędów, katalogami części zamiennych, instrukcjami dotyczącymi napraw, schematami połączeń, wartościami kontrolnymi i roboczymi, informacjami z zakresu mechaniki oraz programami do wykonywania kalkulacji przeglądów i napraw związanych z wymianą uszkodzonych części. Płyta A stanowi fundament całego systemu. Zawiera ona dane dotyczące części i akcesoriów samochodowych Bosch oraz zapewnia dostęp do blisko 15 000 samochodów osobowych, 1 500 pojazdów użytkowych, 5 000 motocykli, 800 ciągników, traktorów i pojazdów specjalistycznych. Na płycie B znajduje się ponad 2,8 mln wartości roboczych dla 7 000 najbardziej popularnych na rynku samochodów osobowych i transporterów. Płyta C jest najważniejszą płytą dla warsztatów samochodowych, ponieważ zawiera najobszerniejszą w Europie kombinację instrukcji wyszukania usterek oraz diagnozowania sterowników w pojazdach z danym do samodiagnozy, wskazówkami poszukiwania błędów i procedurami naprawczymi. Na płycie tej znajdują się dwa programy: "Diagnoza Sterowników" oraz "System Informacji Serwisowej SIS". Są to uniwersalne programy, zawierające dane dla większości marek pojazdów. Zapewniają one odczyt i kasowanie błędów, wykonanie testów elementów wykonawczych, diagnozę EOBD, kasowanie poduszek powietrznych i inspekcji olejowych. Znajdują się tutaj opisy systemów Bosch i systemów pozostałych producentów, opis gniazd diagnostycznych oraz technologia napraw samochodów benzynowych, samochodów diesel, układów ABS, ASR, ESP, airbag. Pracownik warsztatu ma szybki dostęp do wymaganych przez producenta wartości, przejrzyście pokazaną zabudowę komponentów czy też opisy sposobów podłączenia się do gniazd diagnostycznych. Zawiera również katalogi części zamiennych do komponentów układów silnikowych Diesla oraz części systemów elektrycznych.
Płyta D zawiera instrukcje napraw podzespołów instalacji wtryskowej Diesli oraz osprzętu elektrycznego:
# Instalacje wtryskowe Diesli. ESI[tronic] jest idealną bazą do profesjonalnego przeprowadzania napraw podzespołów instalacji wtryskowych Diesli. Umożliwia szybki dostęp do informacji na temat napraw tych podzespołów. W ESI[tronic] E znajdziesz szczegółowe i obszerne informacje na następujące tematy:
- Instrukcje napraw pomp (RP, VE, DHK, CR/CP, VRM,...)
- Instrukcje badania (RP, VE, DHK, CR/CP, VRM,...)
- Informacje serwisowe (RP, VE, DHK, CR/CP, Zexel,...)
- Telegramy serwisowe (RP, VE, DHK, CR/CP, PDE,...)
# Osprzęt elektryczny.

TOLERANCE DATA 2010 PL, świetne oprogramowanie, zawierające dane, wartości oraz informacje do wszystkich marek i modeli samochodów dostępnych na rynku do roku 2010. Znajdują się w niej zarówno obszerne dane i informacje niezbędne do pomocy przy naprawie mechanicznej jak i dokładne schematy instalacji elektrycznych. Podstawą i zaletą tego oprogramowania są schematy elektryczne jak i informację związane z elektroniką samochodową.

AUTO PAKIET 2013 PL, tworzą trzy najbardziej wartościowe produkty na rynku, które wzajemnie swietnie się uzupełniają. Pakiet ten stworzony jest dla najbardziej wymagających fachowców ceniących konkretne dane, informacje, wartości, schematy naprawcze oraz elektryczne. Pakiet ten usatysfakcjonuje zarówno wymagającego fachowca jak i poszerzy wiedzę, każdego amatora motoryzacji !

Gorąco polecamy!

Prosimy o kontakt telefoniczny.

TEL: 735-661-499


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...