Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Skutery śnieżne, gokarty, skutery wodne - nowe i używane - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Miejscowość Cena Dodano
Skup Aut i skutery wodne inne pojazdy tel. 505964223 Gdańsk całe województwo

Skup Aut i skutery wodne inne pojazdy tel. 505964223 Gdańsk całe województwo

Gdańskpomorskie 40 000 2020-09-11
znajdzto.pl / ... / Skutery śnieżne, inne / Skutery wodne
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu SKUTERY ŚNIEŻNE, INNE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu SKUTERY ŚNIEŻNE, INNE z miast:

Pojazd dla osoby niepełnosprawnej

 

W Polsce osoby na wózkach inwalidzkich na co dzień spotykają się z utrudnieniami architektonicznymi, co znacznie ogranicza ich mobilność.

 

Wiele osób ograniczonych ruchowo poszukuje rozwiązań, które pozwoliłyby im w miarę swobodnie przemieszczać się po miejskich chodnikach i ulicach. Obecnie oferta gotowych pojazdów dla osób niepełnosprawnych obejmuje skutery elektryczne oraz samochody przystosowane do obsługi przez osoby z ograniczoną mobilnością. Niemniej osoby, które posiadają już samochód i chciałyby się nim poruszać, mogą skorzystać z gotowych programów prowadzone przez koncerny motoryzacyjne, które oferują adaptację auta osobowego na potrzeby osoby niepełnosprawnej. Najczęściej z możliwości przerobienia auta korzystają osoby, które wpisane są do programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych PEFRON. Osoby niepełnosprawne w ramach tego programu mogą korzystać z dofinansowania kursów prawa jazdy oraz do zakupu specjalistycznego osprzętu montowanego w samochodach. Osoby niepełnosprawne mogą także liczyć na pomoc i fachowe doradztwo ze strony autoryzowanego serwisu. Fachowcy doradzają przy wyborze odpowiedniego auta, zapewniają obsługę serwisową, a także dobierają odpowiedni osprzęt pod kątem określonej niesprawności. Programy dla niepełnosprawnych oferują obecnie wiodący producenci aut, np. Skoda, Toyota, Suzuki, Fiat czy Renault. Klienci salonów samochodowych, objęci są także pierwszeństwem w przypadku konieczności wymiany części, konserwacji zainstalowanych przyrządów adaptacyjnych i okresowych przeglądów. Oprócz samochodów dla osób niepełnosprawnych w sprzedaży oferowane są także mniejsze pojazdy elektryczne do poruszania się w przestrzeni miejskiej, których ceny wahają się od 4 tys. zł do 12 tys. zł. Tańszych modeli skuterów elektrycznych można poszukać wśród ogłoszeń na portalach internetowych. Ceny używanych pojazdów oscylują w granicach 1,5 tys. zł do 5 tys. zł.

Proszę czekać - ładowanie treści...