Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Sprzedam działkę leśną
Sprzedam działkę leśną

Widawa

12 000

Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

SKUP ŻYTA

Sadki

Pokrowce na krzesła
Pokrowce na krzesła

Wrocław

7,00

DZIALKA INWESTYCYJNA W TOPORZYSKU
DZIALKA INWESTYCYJNA W TOPORZYSKU

Toporzysko

600 000

Skutery śnieżne, gokarty, skutery wodne - nowe i używane - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Miejscowość Cena Dodano
Yamaha X-max Nowy model 250

Yamaha X-max Nowy model 250

Zagnańskświętokrzyskie 8 900 PLN 2017-11-06
znajdzto.pl / ... / Skutery śnieżne, inne / Buggy, gokart
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu SKUTERY ŚNIEŻNE, INNE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu SKUTERY ŚNIEŻNE, INNE z miast:

Pojazd dla osoby niepełnosprawnej

 

W Polsce osoby na wózkach inwalidzkich na co dzień spotykają się z utrudnieniami architektonicznymi, co znacznie ogranicza ich mobilność.

 

Wiele osób ograniczonych ruchowo poszukuje rozwiązań, które pozwoliłyby im w miarę swobodnie przemieszczać się po miejskich chodnikach i ulicach. Obecnie oferta gotowych pojazdów dla osób niepełnosprawnych obejmuje skutery elektryczne oraz samochody przystosowane do obsługi przez osoby z ograniczoną mobilnością. Niemniej osoby, które posiadają już samochód i chciałyby się nim poruszać, mogą skorzystać z gotowych programów prowadzone przez koncerny motoryzacyjne, które oferują adaptację auta osobowego na potrzeby osoby niepełnosprawnej. Najczęściej z możliwości przerobienia auta korzystają osoby, które wpisane są do programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych PEFRON. Osoby niepełnosprawne w ramach tego programu mogą korzystać z dofinansowania kursów prawa jazdy oraz do zakupu specjalistycznego osprzętu montowanego w samochodach. Osoby niepełnosprawne mogą także liczyć na pomoc i fachowe doradztwo ze strony autoryzowanego serwisu. Fachowcy doradzają przy wyborze odpowiedniego auta, zapewniają obsługę serwisową, a także dobierają odpowiedni osprzęt pod kątem określonej niesprawności. Programy dla niepełnosprawnych oferują obecnie wiodący producenci aut, np. Skoda, Toyota, Suzuki, Fiat czy Renault. Klienci salonów samochodowych, objęci są także pierwszeństwem w przypadku konieczności wymiany części, konserwacji zainstalowanych przyrządów adaptacyjnych i okresowych przeglądów. Oprócz samochodów dla osób niepełnosprawnych w sprzedaży oferowane są także mniejsze pojazdy elektryczne do poruszania się w przestrzeni miejskiej, których ceny wahają się od 4 tys. zł do 12 tys. zł. Tańszych modeli skuterów elektrycznych można poszukać wśród ogłoszeń na portalach internetowych. Ceny używanych pojazdów oscylują w granicach 1,5 tys. zł do 5 tys. zł.

Proszę czekać - ładowanie treści...