Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty

Lawety - ogłoszenia znajdzto.pl (3)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Miejscowość Cena Dodano
Laweta- Laweta ładowność 2200 kg DMC 2600

Laweta- Laweta ładowność 2200 kg DMC 2600

Nysaopolskie 9 900 2019-03-13
znajdzto.pl / ... / Przyczepy, naczepy / Lawety
Głowacz PC 350 Przyczepa ciężarowa Głowacz PC 350, 2 osiowa,  FV23%!

Głowacz PC 350 Przyczepa ciężarowa Głowacz PC 350, 2 osiowa, FV23%!

Długołękadolnośląskie 4 800 PLN 2019-03-12
znajdzto.pl / ... / Przyczepy, naczepy / Lawety
TEMARED tema car dop ład 2300kg najazd 5m

TEMARED tema car dop ład 2300kg najazd 5m

Bieruńśląskie 8 200 PLN 2018-10-17
znajdzto.pl / ... / Przyczepy, naczepy / Lawety
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu LAWETY z województw: Zobacz ogłoszenia z działu LAWETY z miast:

Lawety


Laweta może być samodzielnym pojazdem lub platformą w formie przyczepy, którą można przewieźć niesprawne auto. Lawety piętrowe służą natomiast do przewozu większej ilości aut.


Lawety stanowią nieocenioną pomoc w przypadku awarii, kolizji czy wypadku drogowego. W takiej sytuacji najczęściej korzystamy z pomocy drogowej, która pomaga nam przetransportować auto do wybranego warsztatu. Lawetami przewożone są także auta nowe i używane, np. sprowadzane zza granicy. Kupując natomiast nowe auto w salonie samochodowym, konieczne jest jego sprowadzenie z fabryki za pomocą lawety. Obecnie producenci oferują różnego rodzaju lawety, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Dostępne są w sprzedaży zarówno lawety do transportu aut osobowych, TIR-ów, quadów, jak również do przewozu sprzętu budowlanego, przyczep kempingowych, łodzi czy maszyn rolniczych. Lawety mogą być wyposażone w wyciągarkę, co umożliwia stawianie przewróconych pojazdów czy wyciąganie aut z rowów. Laweta, która stanowi tylko platformę, musi być podłączona do auta specjalnie do tego przeznaczonego. Wybór lawety zależeć będzie przede wszystkim od jej przeznaczeniem oraz od rodzaju pojazdu ciągnącego lawetę. Jeśli laweta ma służyć jako pomoc drogowa, niezbędna będzie także wciągarka. Aby laweta służyła długie lata, musi być wykonana z wytrzymałych materiałów, np. ze stali o podwyższonej wytrzymałości, i zabezpieczona przed korozją. Przy zakupie używanej lawety należy sprawdzić jej stan techniczny, sprawność układu jezdno-hamulcowego oraz sygnalizacji. Obecnie najbardziej popularnymi producentami lawet samochodowych są Wiola, DMC, Alko, Knott, Rydwan, Cymerman, Rejnols, Stema, Atlas. Na internetowych portalach ogłoszeniowych dostępny jest duży wybór używanych lawet. Istnieje także możliwość skorzystania z usług wypożyczalni lawet, np. w sytuacji konieczności jednorazowego przewiezienia auta.

Proszę czekać - ładowanie treści...