Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Samochody osobowe Lamborghini nowe i używane na sprzedaż, moto - ogłoszenia znajdzto.pl (0)

Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających Twoje kryteria. Możesz jednak:

Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu LAMBORGHINI z województw: Zobacz ogłoszenia z działu LAMBORGHINI z miast:

Lamborghini

Samochody Lamborghini produkowane są przez Automobili Lamborghini S.p.A. Od 1998 roku marka Lamborghini jest własnością Audi.

Do 1972 r. z logo Lamborghini produkowano samochody oraz pojazdy wodne. Początkowo Ferrucci Lamborghini wytwarzał jedynie traktory, ale był też właścicielem samochodu sportowego Ferrari. Lamborghini podważał niektóre rozwiązania konstrukcyjne Ferrari i skonstruował znacznie bardziej zaawansowany model od Ferrari, Lamborghini 350 GTV z 12-cylindrowym silnikiem. Jednak sławę firma Lamborghini zyskała dzięki modelowi Miura, który zaprezentowano w 1966 roku. W 1968 roku pojawił się kolejny model Lamborghini Espada z silnikiem 12V o mocy 325KM i Islero - wersja coupe z silnikiem 12V o mocy 350KM. W 1974 roku natomiast ruszyła produkcja Lamborghini Countach, samochodu o niskim nadwoziu z charakterystycznymi unoszonymi drzwiami i wlotami powietrza. W 1986 r. rozpoczęto seryjną produkcję modelu sportowego LM002, który zwracał uwagę swoim oryginalnym wyglądem. W 1978 roku firm Automobili Lamborghini ogłosiła upadłość i została wykupiona przez braci Mimran ze Szwajcarii. W 1978 r. pojawiły się nowe modele Countach LP500 S, LP500 Quattro Valvole oraz LM 002. W 1990 r. zaprezentowano następcę Lamborghini Countach, model Diablo. Lamborghini Diablo był wówczas najszybszym autem na rynku i produkowany był jeszcze przez 10 lat. Jego następca pojawił się w 2001 roku, jako Lamborghini Murcielago. Jeszcze w 1998 r., po przejęciu Lamborghini przez Audi, pojawiła się kolejna wersja Diablo GT z silnikiem V12 o mocy 492 KM. Auto mogło osiągnąć 335 km/h. Lamborghini produkowało także małe modele aut sportowych, np. Urraco, Jalpa czy Gallardo. W aktualnej ofercie salonów Lamborghini znajdują się: Huracan LP 610-4, LP 620-2 Super Trofeo, Aventador LP 700-4, LP 700-4 Roadster, a także auta z edycji limitowanej LP 570-4 Squadra Corse, LP 720-4 50 Anniversaro oraz Veneno Roadster. Nowością jest także model Gallardo LP 560-r Bicolore 520KM i Gallardo LP 570-4 Spyder Performante o mocy 570KM. W Polsce Lamborghini nie ma swoich przedstawicielstw, natomiast auta te są dostępne w Brazylii, Kanadzie, Meksyku, w USA, a w Europie m.in. w Austrii, Berlinie, Pradze, Kijowie, w Estonii, Grecji, we Włoszech i w Portugalii.

Proszę czekać - ładowanie treści...