Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Samochody osobowe Isuzu nowe i używane na sprzedaż, moto - ogłoszenia znajdzto.pl (0)

Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających Twoje kryteria. Możesz jednak:

Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu ISUZU z województw: Zobacz ogłoszenia z działu ISUZU z miast:

Isuzu

Samochody Isuzu produkowane są przez japoński koncern Isuzu Motors Ltd. Marka została stworzona przez Isuzu Jidosha Kabushiki-Gaisha w 1934 roku.

Nazwa Isuzu została zaczerpnięta od rzeki Isuzu. W 1934 roku pojawił się pierwszy model Isuzu i wówczas też powstała osobna firma wchodząca w skład japońskiego koncernu z siedzibą w Tokio. W 1971 roku Isuzu Motors podjęło współpracę z General Motors i rozpoczęła się produkcja wersji Isuzu Pickup na rynek amerykański. Model ten nosił w USA nazwę Chevrolet LUV. W 1973 roku został przedstawiony model Isuzu Gemini, jako wersja auta typowo osobowego. Od 1983 r. trwały prace nad modelem Isuzu Trooper. W cztery lata później doszło do fuzji spółek i utworzona została spółka Subaru Isuzu Automotive Inc. W 1990 r. pojawił się model Isuzu Rodeo, także znany pod nazwą Opel Frontera. Isuzu w 1997 r. utworzyło w Polsce w Tychach spółkę Isuzu Motors Polska, która produkowała silniki diesla 1,7 l. W 1999 roku udziały General Motors w Isuzu zwiększyły się do 49% i tym samym GM przejęło kontrolę nad firmą. W 2002 roku Isuzu zakończyło produkcję samochodów osobowych, natomiast w 2004 roku zaprezentowano nowy model pickupa D-Max. Było to auto użytkowe do jazdy terenowej. Model ten pod nazwą D-Max był oferowany w krajach azjatyckich. W Europie auta te były sprzedawane pod nazwą Isuzu Rodeo. W 2005 roku odbyła się prezentacja pickupa serii i z przeznaczeniem na rynek amerykański. W latach 2006 i 2007 doszło do odsprzedaży akcji GM przez Toyota Motors Corporation, a Isuzu podjęło współpracę z Toyotą na produkcję silników 1,6 do modeli Toyoty. W ciągu kilkudziesięciu lat istnienia Isuzu działalność firmy opierała się nie tylko na produkcji samochodów osobowych, ale także produkcji nowoczesnych silników do aut amerykańskich, japońskich, niemieckich oraz do łodzi motorowych. W Hondach na przykład po raz pierwszy zastosowano silniki Isuzu z Common Railem. Innowacją było wprowadzenie w 2011 roku do produkcji silników Start&Stop, które automatycznie wyłączają się podczas postoju auta. W Polsce najbardziej znanymi modelami Isuzu są Midi, Trooper i Rodeo. Spośród starszych modeli Isuzu warto wspomnieć o modelach Aska, Axiom, Ega, Florian, Gala, Gemini, Journey oraz Panther.

Proszę czekać - ładowanie treści...