Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty

Inne - ogłoszenia znajdzto.pl (2)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Miejscowość Cena Dodano
Przyczepa wywrotka D- 35 z papierami + plandeka i espandor

Przyczepa wywrotka D- 35 z papierami + plandeka i espandor

Nysaopolskie 15 400 2019-03-13
znajdzto.pl / ... / Przyczepy, naczepy / Inne
Przyczepa wywrotka D44 z Papierami

Przyczepa wywrotka D44 z Papierami

Nysaopolskie 13 000 2019-03-13
znajdzto.pl / ... / Przyczepy, naczepy / Inne
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu INNE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu INNE z miast:

Naczepy specjalistyczne


Naczepą określa się pojazd drogowy bez przedniej osi, który jest przeznaczony do transportu ładunków, przy czym spora część ładunku spoczywa na ciągniku samochodowym.


Obecnie producenci oferują wiele rodzajów naczep w zależności od ich przeznaczenia. Można wyróżnić naczepy podkontenerowe, naczepy wywrotki, niskopodwoziowe, burtowe, firanki, chłodnie czy naczepy kłonicowe. Największymi producentami naczep w Polsce są obecnie Wielton, Janmil, Zremb-Primbox Wrocław, Mega-Nysa, Feber, Bodex oraz Zasław-Trailis. Wśród naczep specjalistycznych można znaleźć naczepy kłonicowe leśne, które służą do transportu drewna z lasu. Posiadają one od 8 do 10 kłonic montowanych na stałe, ale dostępne są także naczepy z kłonicami z możliwością demontażu. Takimi naczepami można przewozić drewno o długości od 2,5 do 12 m. Innym rodzajem przyczepy specjalistycznej jest naczepa do przewozu balotów słomianych. Naczepy takie produkowane są na indywidualne zamówienie klienta, gdyż muszą spełniać konkretne wymagania pod względem długości, szerokości, nośności, a także dodatkowego wyposażenia. Naczepy specjalistyczne często produkowane są pod konkretne zamówienie, gdyż z reguły są przeznaczone do transportu towarów o nietypowych gabarytach i strukturze. Przykładem takiej naczepy może być naczepa do przewożenia ciężkich maszyn o wadze ponad 33 ton. Naczepy takie zaopatrzone są w ramę nośną, wózek jezdny o dwój osiach skrętnych i dwóch osiach montowanych na stałe. Ponadto posiadają także dwie podpory hydrauliczne i dwa pomosty wjazdowe z podnośnikiem hydraulicznym. Na rynku dostępne są także naczepy samowyładowcze z ruchomą podłogą, co umożliwia szybki załadunek i wyładunek. Dzięki zabudowanej skrzyni istnieje także możliwość przewiezienia wielu rodzajów towarów. Do naczep specjalistycznych należy zaliczyć także chłodnie, które służą do transportu produktów wymagających przechowywania w odpowiednio niskiej temperaturze, np. leki, żywność czy kwiaty. Naczepy takie dają także pewność, że towary zostaną dowiezione bezpiecznie i bez uszkodzeń. Obecnie największą naczepą w Europie do transportu podwieszanych gabarytów jest 550-tonowa konstrukcja z mostem dźwigarowym, która w języku angielskim określana jest jako „girder bridge”. Wśród internetowych ogłoszeń można znaleźć wiele nowych i używanych naczep do różnych zastosowań, w tym także modele z możliwością regulacji wysokości i poszerzenia czy do przewozu stali.

Proszę czekać - ładowanie treści...