Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Sprzedam działkę leśną
Sprzedam działkę leśną

Widawa

12 000

Pokrowce na krzesła
Pokrowce na krzesła

Wrocław

7,00

SKUP ŻYTA

Sadki

Samochody osobowe Gaz nowe i używane na sprzedaż, moto - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Rok Przebieg Cena Dodano
Gaz 69 SILNIK DOLNIAK - CAŁY POJAZD PO KAPITALNYM REMONCIE - STAN PERFEKCYJNY

Gaz 69 SILNIK DOLNIAK - CAŁY POJAZD PO KAPITALNYM REMONCIE - STAN PERFEKCYJNY

terenowy / benzyna / b. dobry

1955 100km 37 499 PLN 2017-11-03
znajdzto.pl / ... / Gaz / Inne
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu GAZ z województw: Zobacz ogłoszenia z działu GAZ z miast:

GAZ

 

Samochody GAZ są produkowane są przez radziecką fabrykę Gorkowskij Awtomobilnyj Zawod. W zakładach wytwarzane są samochody osobowe, ciężarowe, terenowe i wojskowe.

 

Gorkowska Fabryka Samochodów została wybudowana w 1930 r. Pierwszym autem był produkowany na licencji Forda model Forda A. Później pojawiły się także ciężarówki o oznaczeniu NAZ-AA, a w 1932 roku produkowano pojazdy ciężarowe już pod marką GAZ. Samochody osobowe nosiły oznaczenie GAZ-A, a ciężarowe GAZ-AA i GAZ-AAA. Auta tej marki w latach 30. XX w. do 1957 roku miały dodatkowe oznaczanie w postaci litery M, gdyż Gorkowska Fabryka Samochodów otrzymała imię Mołotowa. W 1936 r. zmieniono model A na GAZ M-1, potocznie zwanego „emką”. Model ten był produkowany do 1941 roku. Następnymi wersjami auta GAZ, produkowanymi w latach 1946-1958, był M20 Pobieda, który w Polsce pojawił się pod nazwą Warszawa M-20. W kolejnych latach podjęto produkcję Wołgi oraz luksusowych aut ZIM i Czajka. Dużą popularnością cieszyły się auta terenowe, które zdobyły rzeszę zwolenników także w Polsce – GAZ-64, GAZ-67 i GAZ-69. Produkcja GAZ-69 została przeniesiona w 1954 roku do Uljanowskiej Fabryki Samochodów UAZ. Dużą część produkcji fabryki GAZ stanowiły samochody ciężarowe. W 1944 roku pojawiła się średnia ciężarówka GAZ-51, a później także GAZ-52, GAZ-53 i GAZ-66. Obecnie fabryka samochodów GAZ należy do nielicznych w Rosji, która przynosi zyski. Z zakładów tych wychodzą obecnie Wołgi, samochody terenowe i terenowo-rekreacyjne Ataman, Kombat i Tigr, pojazdy dostawcze Sobol i Gazel oraz ciężarowe Valday i Sadko. Obecnie używane auta GAZ można znaleźć na portalach ogłoszeniowych w internecie. Oferowane są m.in. gaziki M461 z 1974 roku, a także GAZ-69 i jego wersja oficerska.

Proszę czekać - ładowanie treści...