Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Domki Holenderskie - ogłoszenia znajdzto.pl (0)

Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających Twoje kryteria. Możesz jednak:

Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu DOMKI HOLENDERSKIE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu DOMKI HOLENDERSKIE z miast:

Zakup używanego domku holenderskiego


Domki holenderskie cieszą się od ostatnich kilku lat rosnącą popularnością, stanowią bowiem doskonałą alternatywę dla przyczep kempingowych i murowanych altanek.


Na rynku oferowane są różnego rodzaju nowe i używane domki holenderskie. Są one często kupowane przez osoby, które posiadają działkę letniskową lub ogrodniczą i chciałyby w szybki i prosty sposób ją zagospodarować. Domki holenderskie to także dobre rozwiązanie dla osób, które korzystają tymczasowo z czyjejś działki i nie mogą wybudować domku murowanego. Zaletą domków holenderskich jest także to, iż ich postawienie nie wymaga pozwolenia na budowę. Na rynku dostępne są zarówno domki holenderskie, jak i angielskie, które jednak różnią się od siebie nieznacznie. Zakup nowego domku wiąże się z o wiele większym wydatkiem niż kilkuletnie już używane domki, dlatego właśnie te drugie cieszą się największą popularnością. O ile ceny nowych domków holenderskich wahają się od 50 do 100 tys. zł, to ceny używanych zaczynają się już od 10 tys. zł. W ofercie producentów znajdziemy domki holenderskie z wyposażeniem i meblami, sezonowe, jak i całoroczne. W porównaniu z przyczepą kempingową domki holenderskie oferują znacznie więcej miejsca do wypoczynku, gdyż ich powierzchnia waha się od 20 do 40 m kw. Wnętrza domków przypominają nieco mniejsze pomieszczenia będące odpowiednikami tych znajdujących się w większości mieszkań. Domki holenderskie mogą posiadać zatem kuchnię, łazienkę, salon, jedną lub kilka sypialni. Domki holenderskie całoroczne posiadają ogrzewanie elektryczne lub gazowe oraz posiadają lepszą izolację. Aby długo cieszyć się z zakupu używanego domku holenderskiego, należy wcześniej zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Warto upewnić się, czy cena podana przy sprzedaży uwzględnia także koszty transportu. Następnie należy się przyjrzeć, czy nie ma oznak korozji i gnicia zarówno w środku, jak i na zewnątrz, np. czy nie ma oznak korozji na ramie domku, sprawdzić, czy dach od góry nie jest podziurawiony. Dokładnym oględzinom powinny być poddane ściany, sufit oraz narożniki. Nie powinno być tam żadnych śladów zacieków ani pęknięć. Przed zakupem domku holenderskiego należy także sprawdzić sprawność wszystkich instalacji. Poszukując używanych domków holenderskich, warto zaglądać na aukcje i internetowe portale ogłoszeniowe, a także zapoznać się z ofertą firm sprowadzających nowe i używane domki holenderskie. Obecnie wiodącymi producentami domków holenderskich są Obi, Atlas, BK, Carnaby, Cosalt, Galaxy, Phoenix, Tudor i Willerby.Proszę czekać - ładowanie treści...