Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Pokrowce na krzesła
Pokrowce na krzesła

Wrocław

7,00

Sprzedam działkę leśną
Sprzedam działkę leśną

Widawa

12 000

SKUP ŻYTA

Sadki

Motocykle Can-Am nowe i używane - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Miejscowość Cena Dodano
Can-Am DS BRP 1000X REJ PL Kat B GWARANCJA Zamiana Wypożyczenie Transport

Can-Am DS BRP 1000X REJ PL Kat B GWARANCJA Zamiana Wypożyczenie Transport

Poznańwielkopolskie 36 999 PLN 2018-05-30
znajdzto.pl / ... / Can-Am / Inne
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu CAN-AM z województw: Zobacz ogłoszenia z działu CAN-AM z miast:

Can-AM

 

Can-AM była nazwą serii wyścigowych The Canadian American Cahllenge Cup w Ameryce Północnej w latach 1966-1974 i 1977-1986r.

 

Tory wyścigowe Can-AM skupiały najszybsze samochody świata i stanowiły poważną konkurencję dla ówczesnej Formuły I. W 1972 roku w wyścigach pojawił się najpotężniejszy samochód sportowy w historii – Porsche 917/30, który osiągał prędkość 402 km/h i przyniósł pasmo zwycięstw w 1973 roku. Kryzys paliwowy i problemy ekonomiczne w Stanach Zjednoczonych w 1974 roku zakończyły pasmo sukcesów Can-AM. Zawody zostały zawieszone na dwa lata. W kolejnym sezonie zawodów w 1977 r. wystawiono już słabsze maszyny i z czasem seria Can-AM straciła na prestiżu. Rezygnacja z czołowych konstruktorów spowodowała zakończenie serii w 1986 r.
Obecnie Can-AMy są produkowane przez kanadyjski koncern
Bombardier Recreational Products. W pierwszych latach po wprowadzeniu na rynek pojazdów rekreacyjnych Can-AM Bombardier rozwinął produkcję sprzętu przemysłowego i samolotów. Firma połączyła się z angielskim producentem motocykli Armstrong-CCM. W roku 1987 zakończono produkcję  motocykli Can-AM.
W 2006 roku Bombardier wprowadził na rynek pojazdy Can-AM w kategorii ATV. W 2007 roku zaprezentowano nowy trzykołowy roadster Can-AM Spyder. M
ówi, że są mniej motocyklowe od motocykli, ale jednak bardziej motocyklowe od quadów. Sam producent Can-AM określa je jako roadstery. Obecnie dostępnymi modelami Can-AM na rynku jest Can-AM Spyder, Renegade, Outlander XT 800, Outlander 500, 800R XTP, Max BRP 1000 Limited, Youth, DS.

Proszę czekać - ładowanie treści...