Komis samochodowy jest instytucją zajmującą się kupnem i sprzedażą samochodów. Na zasadach określonych w specjalnej umowie komisowej przyjmuje od właściciela samochód i wystawia na placu należącym do komisu. Następnie sprzedaje na rzecz właściciela opisany w umowie samochód, za pobraniem określonej prowizji. Zdarza się też, że kupując auto w komisie, klient może zostawić poprzednie w rozliczeniu.

W obecnych czasach, kiedy ludzie żyją w ciągłym biegu, komis jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Komisy są zwykle czynne cały dzień, również w weekendy. Jeśli więc rozglądamy się za jakimś samochodem, do komisu możemy podjechać, kiedy tylko nam pasuje.

Komis jest wygodnym rozwiązaniem również dla sprzedających. Gdy wstawiają auto do komisu, nie muszą już zamieszczać i monitorować ogłoszeń, odbierać telefonów, umawiać się na oględziny, ani jeździć na giełdę samochodową, żeby zwiększyć szansę na sprzedaż samochodu. Komis sam się tym zajmie - pokaże samochód na swoich stronach internetowych, zamieści ogłoszenia w sieci.

Na stronach serwisu znajdzto.pl znajdziesz nie tylko ogłoszenia od osób prywatnych, ale także od komisów. Znajdziesz tutaj również wykaz komisów samochodowych w Polsce, z podziałem na lokalizacje. Każdy komis ma w naszym serwisie swoją stronę, na której znajdziesz jego dane teleadresowe oraz ofertę.
Miejscowości Województwa

Proszę czekać - ładowanie treści...